“Panthers” iemet divreiz 47 sekunžu laikā un panāk 2-0 sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla otrajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) viesos uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Aleksandrs Kerfūts atklāja mača rezultātu, bet sestajā minūtē Raiens O’Railijs vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru. Antons Lundels gan 12. minūtē vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas 19. sekundē “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs panāca izlīdzinājumu, bet 47 sekundes vēlās Gustavs Forslings jau izvirzīja vadībā viesus.

Trešajā mača nogrieznī “Maple Leafs” nespēja atspēlēties un “Panthers” izcīnīja uzvaru arī sērijas otrajā mačā.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 35 no 37 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 26 no 29 “Panthers” raidījumiem.

Nākamais mačs starp abām komandām 8. maijā, Floridā, plkst. 1:30 pēc Latvijas laika.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.