“Stars” gūst četrus vārtus un izlīdzina rezultātu sērijā pret “Kraken” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla otrajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) mājās uzvarēja Sietlas “Kraken” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Stars” uzbrucējs Vaiats Džonstons atklāja mača rezultātu. Jevgēņijs Dadonovs desmitajā minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru.

Vēlāk trešdaļā Tajs Kartje vienus vārtus atguva, bet 17. minūtē vairākumā Džo Pavelskis atjaunoja Dalasas kluba divu vārtu priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Tailers Segīns izcēlās ar ceturto “Stars” precīzo metienu, taču 17. minūtē Džordans Eberle samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

“Kraken” gan neizdevās atspēlēties un Dalasas komanda svinēja uzvaru.

Džeiks Otindžers tika galā ar 25 no 27 “Kraken” raidījumiem, bet Filips Grūbauers atvairīja 33 no 37 “Stars” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 8. maijā, Sietlā, plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.