“Panthers” bez Balinska iekļūst Austrumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas sestajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) viesos uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

Pirmā perioda 20. minūtē spēles rezultātu atklāja “Bruins” uzbrucējs Pāvels Zaha, bet otrās trešdaļas 13. minūtē Antons Lundels panāca izlīdzinājumu.

Vien minūti un 33 sekundes pirms pamatlaika beigām Gustavs Forslings guva uzvaras vārtus “Panthers” gan spēlē, gan sērijā.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 22 no 23 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 26 no 28 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – pagājušosezon pirmajā kārtā Floridas klubs atspēlēja 1-3 deficītu sērijā un izcīnīja uzvaru septītās spēles papildlaikā.

Austrumu konferences finālā Floridas “Panthers” tiksies ar regulārās sezonas Prezidenta trofejas čempioniem Ņujorkas “Rangers”.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 1:2 (2-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 1:2 (2OT) (2-4 sērijā*)