“Panthers” bez Balinska amizanti zaudē bullīšos (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Balinskis šajā mačā nepiedalījās.

Pirmā perioda 16. minūtē mača rezultātu atklāja “Panthers” uzbrucējs Kevins Stenlunds, bet otrās trešdaļas 13. minūtē Noa Gregors panāca izlīdzinājumu.

Trešajā trešdaļā un papildlaikā komandas vārtus neguva. Pēcspēles metienos Evans Rodrigess šķietami izrāva uzvaru Floridas klubam, taču pēc video caurskates tika noskaidrots, ka hokejists izdarījis divus metienus pa vārtiem.

Vēlāk “Maple Leafs” uzbrucējs Noa Gregors guva uzvaras bullīti.

Džosefs Vols atvairīja 38 no 39 “Panthers” metieniem, bet Entonijs Stolārzs tika galā ar 31 no 32 “Maple Leafs” raidījumiem.

Šosezon 15 mačos Balinskis izcēlies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Maple Leafs” ar 25 punktiem 20 mačos ierindojas sestajā vietā Austrumu konferencē, bet “Panthers” ar 28 punktiem 22 spēlēs atrodas trešajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 1. decembrī viesos plkst. 2:00 pret Monreālas “Canadiens” vienību.