NHLPA par Bebkoku: Spēlētāji pelnījuši, lai pret viņiem izturētos ar cieņu

Nacionālās hokeja līgas spēlētāju asociācijas (NHLPA) direktors Mārtijs Volšs sniedza komentāru par komandas Kolumbusas “Blue Jackets” galvenā trenera Maika Bebkoka atkāpšanos no amata.

Jau ziņojām, ka Bebkoks atkāpās no amata pirms sezonas sākuma.

“Spēlētāji ir pelnījuši, lai darbā pret viņiem izturētos ar cieņu. Diemžēl, Kolumbusā tas nenotika. “Blue Jackets” lēmums nomainīt galveno treneri bija ļoti pareizs,” saka Volšs.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Bebkoks, iespējams, prasījis “Blue Jackets” kapteiņa Būna Dženera un citu hokejistu mobilos telefonus, lai varētu pārskatīt viņu fotoattēlus un uzzināt “kādi viņi ir ikdienā”, ko pēc tam televizorā rādījis citiem komandas biedriem.

“Blue Jackets” izplatītajā paziņojumā Bebkoks un Dženers noliedza šīs apsūdzības, sakot, ka Bebkoks vienkārši palūdzis spēlētājiem parādīt, ko viņi darījuši atvaļinājumos un tā nav bijusi spiesta lieta.

Stāsts gan nebeidzās ar šo paziņojumu, jo gadījumu izmeklēja NHL spēlētāju asociācija (NHLPA). Asociācijas direktors Mārtijs Volšs kopā ar asistentu Ronu Heinsiju veica pārrunas ar vairākiem jaunajiem spēlētājiem un dažādi avoti vēstīja, ka tajās bija jūtama spriedze.

Bebkoks kļuva par “Blue Jackets” galveno treneri vien 1. jūlijā. Speciālists pie komandas stūres neaizvadīja nevienu spēli. Kluba treniņnometnes sākums ir paredzēts 20. septembrī.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)