SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Bebkoks noliedz nedarbus, Bisonets uzstāj, ka apsūdzības ir patiesas

Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” jaunais galvenais treneris Maiks Bebkoks noliedz, ka licis spēlētājiem nodot telefonus, lai pārbaudītu fotoattēlus.

Iepriekš podkāsta “Spittin’ Chiclets” vadītājs Pols Bisonets vēstīja, ka Bebkoks prasījis “Blue Jackets” kapteiņa Būna Dženera un citu hokejistu mobilos telefonus, lai varētu pārskatīt viņu fotoattēlus un uzzināt “kādi viņi ir ikdienā”.

“Blue Jackets” izplatītajā paziņojumā Bebkoks un Dženers nolieguši šīs apsūdzības, sakot, ka Bebkoks vienkārši palūdzis spēlētājiem parādīt, ko viņi darījuši atvaļinājumos un tā nav bijusi spiesta lieta.

Bisonets gan uzstāj, ka tie ir meli un vairāki spēlētāji ar viņu esot sazinājušies, sūdzoties par Bebkoka izdarībām.

Trenera karjerā Bebkoks vadījis Toronto “Maple Leafs”, Detroitas “Red Wings” un Anaheimas “Mighty Ducks” vienības. Pieredzējušais speciālists 2008. gadā ar “Red Wings” izcīnīja Stenlija kausu.

Tāpat, 2009. gadā treneris ar Detroitas klubu iekļuva Stenlija kausa finālā, bet 2003. gadā Bebkoks to pašu izdarīja ar Anaheimas “Mighty Ducks”. Vērts pieminēt, ka “Mighty Ducks” komandu togad pārstāvēja arī Latvijas aizsargs Sandis Ozoliņš.

2010. un 2014. gada olimpiskajās spēlēs Bebkoks vadīja Kanādas izlasi, kas abos turnīros nopelnīja zelta medaļas. Speciālists arī trenēja zelta godalgas izcīnījušo Kanādas valstsvienību 2004. gada pasaules čempionātā.

Bebkoks ir vienīgais treneris, kurš atrodas tā saucamajā “Triple Gold Club”, jo izcīnījis gan Stenlija kausu, gan zelta medaļas olimpiskajās spēlēs un pasaules čempionātā.

“Blue Jackets” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs nopelnīja 59 punktus un ierindojās priekšpēdējā, 31. pozīcijā NHL.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)