Merzļikins un Girgensons nespēlē, “Sabres” papildlaikā uzvar “Blue Jackets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē uzbrucēja Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

13 sekundes pirms pirmās trešdaļas noslēguma Kolumbusas komandas aizsargs Deimons Sīversons atklāja mača rezultātu.

Otrā perioda 40. sekundē Džeks Kvins izlīdzināja rezultātu, bet 14. minūtē Ādams Fantili vēlreiz izvirzīja vadībā “Blue Jackets”.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Keisijs Mitelstadts panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Pamatlaikā spēles uzvarētājs netika noskaidrots, bet papildlaika otrajā minūtē Džefs Skiners izrāva uzvaru Bufalo klubam.

Ne Merzļikins, kurš ārstē slimību, ne Girgensons, kurš dziedē traumu, šajā spēlē nepiedalījās.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 18 no 20 “Blue Jackets” metieniem, bet Daņīls Tarasovs tika galā ar 39 no 40 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 20 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

Merzļikins šosezon 23 spēlēs atvairījis 90,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,25 vārtus.

“Sabres” ar 34 punktiem 37 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 32 punktiem 38 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 1. janvārī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators”, bet Merzļikina komanda sezonu turpinās 3. janvārī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins”.