“Maple Leafs” izlaiž trīs vārtu pārsvaru uzvarā, čempioniem sausais panākums (VIDEO)

Toronto "Maple Leafs" un Kalgari "Flames", hokejazinas.com

Toronto "Maple Leafs" un Kalgari "Flames" | Foto: Cole Burston/The Canadian Press via AP

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Toronto “Maple Leafs” komanda mājās ar rezultātu 5:4 (2:1, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveica Kalgari “Flames” vienību.

“Maple Leafs” rindās vārti un divas piespēles Viljamam Nīlanderam, kurš sezonu sācis ar 14 spēļu punktu sēriju. Precīzs metiens arī komandas kapteinim D”zonam Tavaresam un Kallem Jarnkrokam.

“Flames” labā vārtu guvums Konoram Zarijam, Ņikitam Zadorovam, A.J. Grīram, un Martinam Pospišilam.

Džosefs Vols tika galā ar 24 no 28 “Flames” raidījumiem, bet Dans Vladārs apstādināja 32 no 36 “Maple Leafs” metieniem.

Jāatzīmē, ka spēles otrajā periodā “Maple Leafs” atradās vadībā ar rezultātu 4:1, bet līdz trešā mača nogriežņa ceturtajai minūtei “Flames” jau spēja panākt izlīdzinājumu.

“Maple Leafs” ar 16 punktiem 14 spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Flames” ar desmit punktiem 13 mačos ierindojas 14. pozīcijā Rietumu konferencē.

Citā mačā aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienība Vegasas “Golden Knights” mājās ar rezultātu 5:0 (2:0, 0:0, 3:0) apspēlēja Sanhosē “Sharks” klubu.

“Golden Knights” rindās vārti un divas piespēles Aleksam Pietrandželo, divi vārti Alekam Martinezam, vārti un piespēle Viljamam Karlsonam, divas piespēles Maiklam Amadio, bet vārti Bretam Haudenam.

Eidins Hils atvairīja visus 20 “Sharks” metienus, bet Kāpo Kakonens tika galā ar 34 no 39 no “Golden Knights” raidījumiem.

“Golden Knights” ar 25 punktiem 15 spēlēs atradās pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Sharks” ar pieciem punktiem 14 cīņās ierindojas pēdējā, 16. pozīcijā Rietumu konferencē.