Makdeivids un Draizaitls izceļas ar fantastisku sasniegumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Edmontonas “Oilers” komanda ar rezultātu 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) mājās uzvarēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Šajā spēlē “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids nopelnīja 800. punktu NHL karjerā, bet uzbrucējs Leons Draizaitls izcēlās ar 700. punktu karjerā.

Abi ar sasniegumu izcēlās trešā perioda septītajā minūtē, kad Draizaitls pēc Makdeivida un Raiena Ņūdženta Hopkinsa piespēlēm guva vārtus.

Draizaitls šajā sezonā 56 spēlēs guvis 34 vārtus un atdevis 51 piespēli, bet karjerā 614 mačos uzbrucējam 288 vārti un 413 piespēles.

Tikmēr Makdeividam šosezon 58 cīņās 44 vārti un 61 piespēle. 545 mačos “Oilers” kapteinim 283 vārtu guvumi un 519 piespēles.

“Oilers” ar 70 punktiem 58 spēlēs ierindojas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.