“Hurricanes” spēles izskaņā atspēlējas no 2:4 un uzvar, Vasiļevskis atvaira 47 metienus “Lightning” panākumā (VIDEO)

Makss Domi un Sets Džārviss, Toronto "Maple Leafs" un Karolīnas "Hurricanes", hokejazinas.com

Makss Domi un Sets Džārviss, Toronto "Maple Leafs" un Karolīnas "Hurricanes" | Foto: John E. Sokolowski-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda viesos ar rezultātu 5:4 (0:0, 2:3, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos apspēleja Toronto “Maple Leafs” vienību.

“Hurricanes” rindās divi vārti un piespēle Sebastianam Aho, divas piespēles Brentam Bērnsam un Džeikam Gencelam, bet precīzs metiens Setam Džārvisam un Džordanam Mārtinukam.

Jāpiemin, ka minūti un 32 sekundes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija 4:2 “Maple Leafs” labā, taču “Hurricanes” iespēja atspēlēties, izlīdzinājumu panākot vien 17 sekundes pirms trešās trešdaļas beigām.

“Maple Leafs” labā vārti un piespēle kapteinim Džonam Tavaresam, divas piespēles Morganam Railijam, bet precīzs metiens Viljamam Nīlanderam, Nikam Robertsonam un Dāvidam Kampfam.

Pjotrs Kočetkovs atvairīja 36 no 40 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 36 no 40 “Hurricanes” raidījumiem.

“Hurricanes” ar 88 punktiem 66 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Maple Leafs” ar 85 punktiem 66 cīņās ieņem piekto pozīciju Austrumu konferencē.

Citā mačā Tampabejas “Lightning” klubs izbraukumā ar rezultātu 5:3 (2:0, 2:2, 1:1) pārspēja Floridas “Panthers” komandu.

“Lightning” rindās divi vārti un divas piespēles kapteinim Stīvenam Stemkosam, vārti un piespēle Ņikitam Kučerovam, bet precīzs metiens Derenam Redišam un Maiklam Eisimontam.

“Panthers” labā divi vārti Semam Reinhārtam, bet vārti un piespēle Metjū Tkačukam.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 47 no 50 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 11 no 15 “Lightning” raidījumiem.

“Lightning” ar 78 punktiem 67 spēlēs atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē, bet “Panthers” ar 94 punktiem 68 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.