Site icon Hokeja ziņas

“Hurricanes” pieveic “Islanders” un panāk 3-1 sērijā (VIDEO)

Karolīnas Hurricanes un Ņujorkas "Islanders", hokejazinas.com

Karolīnas Hurricanes un Ņujorkas "Islanders" | Foto: New York Post

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla ceturtajā mačā Karolīnas “Huricanes” komanda ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) viesos uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Sets Džārvis svairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Mārtins Nečass realizēja “Hurricanes” skaitlisko pārsvaru un dubultoja pārsvaru, bet 14. minūtē Sebastians Aho guva trešos viesu vārtus.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Džārviss izcēlās ar saviem otrajiem un Karolīnas kluba piektajiem vārtiem, bet ceturtajā minūtē Ādams Peleks vienus vārtus atguva.

Makenzijs Makekrens 15. minūtē atjaunoja “Hurricanes” četru vārtu pārsvaru, taču Bo Horvāts 18. minūtē izcēlās ar otro “Islanders” precīzo metienu. Atspēlēties gan neizdevās un Karolīnas vienība izcīnīja uzvaru.

Antī Rānta atvairīja 27 no 29 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 24 no 29 “Hurricanes” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 26. aprīlī, Karolīnā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Hurricanes” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.