“Golden Knights” grauj “Panthers” un nonāk divu uzvaru attālumā no Stenlija kausa (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas otrajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 7:2 (2:0, 2:0, 3:2) mājās sagrāva Floridas “Panthers” vienību.

Bļugers šajā spēlē netika pieteikts.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Džonatans Maršeso vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Aleks Martinezs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Nikola Ruā guva trešos mājinieku vārtus, bet astotajā minūtē Brets Haudens izcēlās ar ceturto Vegasas kluba precīzo metienu un lika “Panthers” nomainīt vārtsargu Sergeju Bobrovski pret Aleksu Laionu.

Trešā mača nogriežņa 14. sekundē Antons Lundels vienus vārtus atguva, bet trešajā minūtē Džonatans Maršeso guva savus otros un “Golden Knights” piektos vārtus spēlē.

11. minūtē Maikls Amadio panāca rezultātu 6:1, taču Metjū Tkačuks 13. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz četriem vārtiem. Brets Haudens gan 18. minūtē realizēja mājinieku skaitlisko pārsvaru un guva septītos “Golden Knights” vārtus.

Jāpiemin, ka otrajā un trešajā trešdaļā abas komandas izcēlās ar nopietniem asumiem. Kopumā šajā spēlē tika izdalītas 148(!) soda minūtes.

Eidins Hils atvairīja 29 no 31 “Panthers” metiena, bet Sergejs Bobrovskis pirms nomaiņas tika galā ar deviņiem no 13 “Golden Knights” raidījumiem. Alekss Laions apstādināja 12 no 15 atlikušajiem metieniem.

Šajā regulārajā sezonā Bļugers 63 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet sešās Play-off cīņās hokejistam viens precīzs metiens un viena piespēle.

“Golden Knights” atrodas vadībā Stenlija kausa finālsērijā ar rezultātu 2-0. Nākamā spēle starp abām komandām 9. jūnijā, Floridā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.