Girgensons nopelna piespēli, “Sabres” sezonas pēdējā spēlē pieveic “Lightning” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) apspēlēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus atradās 12 minūtes un 34 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 40% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Dilans Kozenss atklāja spēles rezultātu, taču  otrās trešdaļas trešajā minūtē “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss panāca izlīdzinājumu.

Sestajā minūtē Dilans Kozenss mazākumā vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo komandu, bet 17. minūtē pēc Zemgus Girgensona piespēles Džordans Grīnvejs dubultoja “Sabres” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Ēriks Čerņāks samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču vien 15 sekundes vēlāk Zeks Bensons atjaunoja Bufalo kluba divu vārtu pārsvaru, ko “Sabres”arī noturēja līdz beigām.

Ēriks Komrijs atvairīja 31 no 33 “Sabres” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 30 no 34 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 63 spēlēs tika pie astoņiem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 82 mačos izcīnīja 84 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē. Šī bija Bufalo komandas pēdējā spēle regulārajā sezonā. Klubs nav spēlējis Stenlija kausa izcīņā kopš 2010./2011. gada sezonas, kas ir šobrīd garākā sērija NHL.

Tikmēr “Lightning” ar 96 punktiem 81 cīņā ierindojas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē.