Girgensons aktīvs, “Sabres” sausā zaudē “Panthers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) piekāpās Floridas “Panthers” vienībai.

Girgensons šajā mačā desmit minūtēs un 50 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Kārters Verheigī atklāja spēles rezultātu, bet Antons Lundels 18. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Kārters Verheigī pamanījās ieraidīt ripu tukšos “Sabres” vārtos, bet Raiens Lombergs 12 sekundes pirms spēles beigām vairākumā vēl ceturto reizi sarūgtināja Bufalo līdzjutējus.

Entonijs Stolārzs atvairīja visus 45 “Sabres” metienus, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 27 no 30 “Panthers” raidījumiem.

Girgensons šosezon 35 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 50 punktiem 53 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Panthers” ar 74 punktiem 54 cīņās ieņem pirmo pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 18. februārī viesos plkst. 0:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild”.