Girgensonam trīs spēka paņēmieni, “Sabres” trīsreiz atspēlējas, bet zaudē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (2:2, 0:0, 1:2) piekāpās Kalgari “Flames” vienībai.

Girgensons šajā mačā 11 minūtēs un 34 sekundēs pa vārtiem nemeta, izpildīja trīs spēka paņēmienus un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmā perioda 49. sekundē “Flames” uzbrucējs Džonatans Iberdo atklāja mača rezultātu, taču Ēriks Džonsons septītajā minūtē panāca neizšķirtu.

Volkers Duērs 11. minūtē vēlreiz deva priekšrocību Kalgari klubam, bet Teidžs Tompsons 15. minūtē vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Bleiks Koulmans trešo reizi izvirzīja vadībā viesus.

Džons Džeisons Peterka ceturtajā minūtē atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, taču piektajā minūtē Ādams Ružička ceturto reizi nodrošināja pārsvaru “Flames” klubam, ko arī izdevās noturēt līdz mača beigām.

Dans Vladars atvairīja 24 no 27 “Sabres” metieniem, bet Devons Levi tika galā ar 33 no 37 “Flames” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon trīs spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma, bet “Sabres” četros mačos nopelnījuši divus punktus.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 22. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders”.