Girgensonam trīs spēka paņēmieni, “Sabres” pieveic “Wild” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzvarēja Minesotas “Wild” vienību.

Girgensons šajā mačā 14 minūtēs un 29 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 19. minūtē “Sabres” aizsargs Henrijs Jokiharju atklāja mača rezultātu, bet 20. minūtē Kirils Kaprizovs vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 20. minūtē Džefs Skiners atjaunoja Bufalo komandas pārsvaru, bet Džons Džeisons Peterka trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē palielināja mājinieku priekšrocību līdz divām ripām.

Joels Ēriksons Eks 13. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atlikušo pārsvaru “Sabres” noturēja un izcīnīja uzvaru.

Devons Levi atvairīja 33 no 35 “Wild” metieniem, bet Filips Gustavsons tika galā ar 22 no 25 “Sabres” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 14 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 14 mačos izcīnījuši 15 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Wild” ar 12 punktiem 14 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 12. novembrī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Pitsburgas “Penguins”.