Girgensonam trīs spēka paņēmieni, “Sabres” divreiz atspēlējas un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Girgensons šajā mačā 14 minūtēs un 25 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Lightning” uzbrucējs Breidens Points atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē Alekss Taks izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Mičels Čefijs vēlreiz izvirzīja vadībā Tampabejas klubu, taču trešā mača nogriežņa 12. minūtē Teidžs Tompsons realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu.

Papildlaika otrajā minūtē Rasmuss Dalīns vairākumā izrāva uzvaru Bufalo klubam.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 21 no 23 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 20 no 23 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 42 spēlēs ticis pie sešiem vārtu guvumiem.

“Sabres” 60 mačos izcīnījuši 60 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Lightning” ar 70 punktiem 62 cīņās ieņem septīto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 3. martā mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.