Girgensonam pirmā piespēle sezonā, “Sabres” sabrūk trešajā periodā un zaudē “Jets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:0, 0:4) piekāpās Vinipegas “Jets” vienībai.

Girgensons šajā mačā 11 minūtēs un 35 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 18. minūtē “Sabres” uzbrucējs Džons Džeisons Peterka atklāja spēles rezultātu, taču vien sešas sekundes pirms perioda beigām Nino Nīderraiters izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Ēriks Robinsons pēc Peitona Krebsa un Zemgus Girgensona piespēlēm vēlreiz deva priekšrocību Bufalo klubam.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Džošs Morisijs panāca neizšķirtu, bet Morgans Barons 14. minūtē jau izvirzīja vadībā “Jets”.

Spēles noslēgumā Vladislavs Namestņikovs un Šons Monahens ieraidīja ripu tukšos “Sabres” vārtos, nodrošinot Vinipegas komandai uzvaru.

Lorēns Brosuā atvairīja 17 no 19 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 30 no 33 “Jets” raidījumiem.

Girgensons šosezon 44 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un vienas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” 62 mačos izcīnījuši 62 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Jets” ar 83 punktiem 60 cīņās ieņem otro pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 7. martā viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs”.