Girgensonam pieticīgs spēles laiks, “Sabres” atspēlējas, bet piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (0:2, 2:0, 0:1) piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Girgensons šajā mačā desmit minūtēs un septiņās sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja 100% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Islanders” uzbrucējs Broks Nelsons atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Kails Palmieri dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Džordans Grīnvejs vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Keisijs Mitelstadts izlīdzināja spēles rezultātu.

Keisijs Sizikass 14. minūtē gan vēlreiz deva priekšrocību “Islanders”. Girgensona klubs atspēlēties nespēja un piedzīvoja otro zaudējumu sezonā.

Iļja Sorokins atvairīja 26 no 28 “Sabres” metieniem, bet Devons Levi tika galā ar 26 no 29 “Islanders” raidījumiem.

Ne Girgensons, ne “Sabres” šosezon divās spēlēs punktus nav nopelnījuši.

Nākamo spēli Girgensona klubs aizvadīs 18. oktobrī mājās plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning” vienību.