Girgensonam piespēle, Tompsonam 3+3 pārliecinošā “Sabres” panākumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 8:3 (1:0, 3:2, 4:1) mājās sagrāva Detroitas “Red Wings” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13:49 minūtes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz atņēma pretspēlētājam ripu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 17. minūtē “Sabres” uzbrucējs Teidžs Tompsons atklāja mača rezultātu, bet Olī Māta otrās trešdaļas otrajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Otrajā periodā “Sabres” spēja gūt trīs vārtus pēc kārtas: Džeks Kvins sestajā minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā “Sabres”, Džefs Skiners 15. minūtē ar saviem 300. vārtiem karjerā dubultoja pārsvaru, bet Teidžs Tompsons vairākumā guva ceturtos Bufalo kluba vārtus.

Dāvids Perons otrās trešdaļas izskaņā guva otros “Red Wings” vārtus mačā, bet trešā perioda piektajā minūtē Detroitas kluba kapteinis Dilans Lārkins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Vēlāk trešajā mača nogrieznī gan “Sabres” guva četrus bezatbildes vārtus: 13. minūtē Rasmuss Dalīns vairākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru, 15. minūtē Dilans Kozenss guva sestos “Sabres” vārtus, 16. minūtē Teidžs Tompsons izcēlās ar saviem trešajiem vārtiem spēlē, bet 39 sekundes pirms mača beigām pēc Zemgus Girgensona un Peitona Krebsa piespēlēm astotos “Sabres” vārtus guva Rasmuss Asplunds.

Ēriks Komrijs atvairīja 15 no 18 “Red Wings” metieniem, bet Alekss Nedjelkovičs tika galā ar 39 no 46 “Sabres” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon deviņos mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu piespēli. “Sabres” šosezon deviņās spēlēs izcīnījuši 12 punktus un atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 3. novembrī mājās plkst. 1:30 pēc Latvijas laika pret Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins”.