Girgensonam noraidījums, “Sabres” sausā uzvar NHL pastarīti (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Girgensons šajā spēlē 14 minūtēs un 29 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 12. minūtē “Sabres” uzbrucējs Keisijs Mitelstadts atklāja mača rezultātu.

Alekss Taks 15. minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru, bet Džordans Grīnvejs trešā mača nogriežņa 17. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sharks” vārtos.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja visus 27 “Sharks” metienus, bet Kāpo Kakonens tika galā ar 32 no 34 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 27 spēlēs ticis pie trim vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 42 punktiem 44 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Sharks” ar 23 punktiem 43 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Rietumu konferencē un NHL.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 18. janvārī mājās plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Blackhawks”.