Girgensonam noraidījums, “Sabres” nespēj atspēlēties un zaudē “Blues” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Sentluisas “Blues” vienībai.

Girgensons šajā spēlē deviņās minūtēs un 20 sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 13. minūtē mača rezultātu vairākumā atklāja “Blues” uzbrucējs Džeiks Neiborss.

Otrās trešdaļas 51. sekundē “Sabres” kapteinis Kails Okposo panāca izlīdzinājumu, taču piektajā minūtē Džordans Kairu vēlreiz deva priekšrocību viesiem.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Džeiks Neiborss dubultoja “Blues” pārsvaru, ko Sentluisas vienība arī noturēja līdz spēles beigām.

Joels Hofers atvairīja 33 no 34 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 23 no 26 “Blues” raidījumiem.

Girgensons šosezon 33 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 48 punktiem 51 spēlē atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Blues” ar 56 punktiem 50 cīņās ieņem astoto pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 14. februārī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings”.