Girgensonam četri spēka paņēmieni, “Sabres” pietuvojas astotniekam (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda savā laukumā tikās ar Edmontonas “Oilers”komandu, uzvarot ar 3:2 pēcspēles metienos.

Girgensons šajā mačā bija ceturtās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja 15 minūtes. Viņa rēķinā divi metieni, četri spēka paņēmieni un lietderības koeficients “+1”.

Spēles pirmajā periodā jau pašā sākumā rezultātu atklāja “Oilers” uzbrucējs Raiens Makleods, bet 15. minūtē mazākumā Vorens Fougls panāca 2:0 “Oilers”labā. Pēc īsa brīža par pirmajiem gūtajiem vārtiem parūpējās arī mājinieki, kad rezultatīvs bija Teidžs Tompsons.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet mača pēdējā periodā Džeikobs Braisons panāca 2:2. Uzvarētāja noteikšana izšķīrās pēcspēles metienos, kuros precīzi bija Tompsons un Alekss Taks.

Turnīra tabulā “Sabres” ar 65 punktiem atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, no 8. vietas atpaliekot par septiņiem punktiem.

Tikmēr citā mačā Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda savā laukumā ar 1:2 piekāpās Nešvilas “Predators” klubam.

Merzļikins šajā spēlē palika rezervē.

Pirmajā periodā “Pradators” atklāja rezultātu, bet otrās trešdaļas sākumā “Blus Jackets” panāca 1:1. Uzvaras vārtus Nešvilas komanda guva trešā perioda 5. minūtē.

Turnīra tabulā “Blue Jackets” ar 54 punktiem Austrumu konferencē ieņem pēdējo, 16. vietu.