Girgensonam astotie vārti sezonā, “Sabres” saglabā teorētiskas cerības uz vietu Play-off (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes, guva vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 28,6% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”

Pirmā perioda trešajā minūtē mača rezultātu atklāja “Capitals” aizsargs Mārtins Fehervārijs, bet 16. minūtē Zemgus Girgensons panāca neizšķirtu. Džons Džeisons Peterka 68 sekundes vēlāk izvirzīja vadībā “Sabres”.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Peterka dubultoja pārsvaru, taču 20. minūtē Dilans Stroums vairākumā vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Rasmuss Dalīns realizēja “Sabres” skaitlisko pārsvaru un panāca 4:2, Teidžs Tompsons piektajā minūtē guva piektos Bufalo kluba vārtus, bet Alekss Taks 45 sekundes vēlāk iedzina sesto un noslēdzošo ripu “Capitals” vārtos.

Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 23 no 25 “Capitals” raidījumiem, bet Čārlijs Lindgrens pirms nomaiņas atvairīja 25 no 31 “Sabres” metiena. D”arsijs Kempers apstādināja visus četrus atlikušos raidījumus.

Girgensons šosezon 58 spēlēs ticis pie astoņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 76 mačos izcīnījuši 77 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 82 punktiem 74 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, Bufalo vienībai nāktos apdzīt ne tikai “Capitals”, bet arī Detroitas “Red Wings” (82 punkti 75 spēlēs), Ņujorkas “Islanders” (81 punkts 75 spēlēs) un Pitsburgas “Penguins” (79 punkti 75 spēlēs) komandas.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 6. aprīlī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers” vienību.