Girgensonam “-2”, “Sabres” sāk katastrofāli un pārliecinoši zaudē “Senators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 2:6 (0:5, 2:0, 0:1) piekāpās Otavas “Senators” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un desmit sekundes, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 45,5% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Maču veiksmīgi iesāka “Senators” klubs – jau trešajā minūtē rezultātu atklāja Artjoms Zubs, taču piektajā minūtē Boriss Kačūks dubultoja pārsvaru.

Minūti un piecas sekundes vēlāk Dreiks Batersons guva trešos “Senators” vārtus, bet devītajā minūtē Džeikobs Čikuns panāca rezultātu 4:0 Otavas kluba labā, piespiežot mājiniekiem nomainīt vārtsargu Uko-Peku Lūkonenu pret Devonu Levi.

20. minūtē “Senators” kapteinis Breidijs Tkačuks vēl pamanījās ieraidīt piekto ripu “Sabres” vārtos.

Otro trešdaļu Bufalo klubs aizvadīja veiksmīgāk: trešajā minūtē Džons Džeisons Peterka vienus vārtus atguva, taču Konors Kliftons 14. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Šeins Pinto tomēr ieraidīja ripu tukšos “Sabres” vārtos un pielika punktu spēlei.

Jonass Korpisalo atvairīja 34 no 36 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens pirms nomaiņas tika galā ar pieciem no deviņiem “Senators” raidījumiem. Devons Levi apstādināja 31 no 32 atlikušajiem metieniem.

Girgensons šosezon 55 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 73 mačos izcīnījuši 73 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 66 punktiem 71 cīņā ierindojas 14. pozīcijā Austrumu konferencē.

Astotajā vietā esošā Vašingtonas “Capitals” komanda līdz šim 71 mačā tikusi pie 81 punkta. Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, Bufalo vienībai nāktos apdzīt ne tikai “Capitals”, bet arī Detroitas “Red Wings” (79 punkti 72 spēlēs), Ņūdžersijas “Devils” (76 punkti 73 spēlēs) un Ņujorkas “Islanders” (75 punkti 71 spēlē) komandas.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 30. martā mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils” vienību.