Girgensonam “-1”, “Sabres” atspēlējas un uzvar (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:3 (1:1, 0:2, 2:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Girgensons šajā mačā 11:56 minūtēs uz ledus izdarīja divus metienus, bloķēja divus pretinieku raidījumus, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē Viktors Olofsons vairākumā izvirzīja vadībā Bufalo klubu, bet Džeisons Dikinsons 11. minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Sems Lafertijs izvirzīja vadībā “Blackhawks”, taču septīajā minūtē Teilors Redišs dubultoja Čikāgas komandas pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Teidžs Tompsons samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 17. minūtē Tompsons ar saviem otrajiem vārtiem spēlē izlīdzināja rezultātu.

36 sekundes pēc papildlaika sākuma Viktors Olofsons guva savus otros vārtus mačā un izrāva uzvaru “Sabres” komandai.

Kregs Andersons atvairīja 23 no 26 “Blackhawks” metieniem, bet Arvids Soderbloms tika galā ar 41 no 45 “Sabres” metieniem.

Zemgum Girgensonam šosezon astoņos mačos divi vārtu guvumi, bet “Sabres” ar desmit punktiem astoņās spēlēs ierindojas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Sabres” 1. novembrī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings” vienību.