Girgensona “Sabres” apspēlē spēcīgo “Hurricanes” komandu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:2 (0:1, 2:0, 2:1) mājās pārspeja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 43 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 15. minūtē mača rezultātu atklāja “Hurricanes” uzbrucējs Jespers Fāsts.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Džefs Skiners rezultātu izlīdzināja, bet sestajā minūtē Keisijs Mitelstadts jau deva pārsvaru “Sabres” komandai.

Trešajā mača nogrieznī Nīno Nīderraiters vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet 13. perioda minūtē Viktors Olofsons spēja vēlreiz vadībā izvirzīt Bufalo komandu.

Dilans Kozenss 16. minūtē vairākumā, kuru nopelnīja Zemgus Girgensons, palielināja “Sabres” pārsvaru līdz divām ripām, ko “Hurricanes” atspēlēt nespēja.

Frederiks Andersens atvairīja 18 no 22 “Sabres” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 32 no 34 “Hurricanes” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 45 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 71 spēlē nopelnījuši 63 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet Karolīnas “Hurricanes” ar 98 punktiem 70 cīņās ir otrajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bufalo komandai naktī uz piektdienu, 8. aprīlī, kad plkst. 2:30 pēc Latvijas laika komanda viesos vēlreiz centīsies uzveikt Karolīnas “Hurricanes” komandu.