Girgensona “Sabres” 13. sezonu pēc kārtas nespēlēs Stenlija kausa izcīņā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus atradās desmit minūtes un 56 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 40% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Alekss Taks atklāja mača rezultātu, taču septītajā minūtē Džeisons Robertsons panāca neizšķirtu. Desmitajā minūtē Rasmuss Dalīns vēlreiz deva priekšrocību Bufalo klubam.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Vaiats Džonstons izlīdzināja spēles rezultātu, bet Džo Pavelskis astotajā minūtē izvirzīja vadībā “Stars”. Šo pārsvaru mājinieki arī noturēja līdz spēles beigām.

Džeiks Otindžers atvairīja 19 no 21 “Sabres” metiena, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 22 no 25 “Stars” raidījumiem.

Girgensons šosezon 60 spēlēs ticis pie astoņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 79 mačos izcīnījuši 79 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Stars” ar 109 punktiem 79 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Bufalo vienība zaudējusi pat teorētiskas iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs. Klubs nav spēlējis Stenlija kausa izcīņā kopš 2010./2011. gada sezonas, kas ir šobrīd garākā sērija NHL.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 12. aprīlī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Capitals” vienību.