Brīnums ir noticis – “Panthers” papildlaikā izslēdz labāko komandu NHL vēsturē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla septītajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Bostonas “Bruins vienību.

Pirmā perioda 13. minūtē “Panthers” aizsargs Brendons Montūrs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Sems Reinhārts dubultoja Floridas komandas pārsvaru, bet astotajā minūtē Dāvids Krejči realizēja “Bruins” skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 55. sekundē Tailers Bertucī vairākumā izlīdzināja rezultātu, bet Dāvids Pastrņāks piektajā minūtē jau izvirzīja vadībā Bostonas klubu.

Vien minūti pirms pamatlaika noslēguma Brendons Montūrs spēja panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika devītajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Kārters Verheigī izrāva uzvaru savai komandai gan spēlē, gan sērijā.

Vērts pieminēt, ka Verheigī pagājušogad ieveda Floridas vienību otrajā kārtā ar vārtu guvumu sestās spēles papildlaikā pret Vašingtonas “Capitals” klubu.

Sergejs Bobrovskis tika galā ar 33 no 36 “Bruins” raidījumiem, bet Džeremijs Sveimans atvairīja 27 no 31 “Panthers” metiena.

“Panthers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-3.

Nākamajā kārtā Floridas “Panthers” cīnīsies pret Toronto “Maple Leafs” komandu, kas sešās spēlēs pārspēja aizvadīto trīs sezonu Stenlija kausa finālistus Tampabejas “Lightning”.

Bostonas “Bruins” šajā regulārajā sezonā izcīnīja 65 uzvaras un nopelnīja 135 punktus, uzstādot jaunus NHL rekordus abās kategorijās. Pēc ceturtās spēles “Bruins” atradās vadībā sērijā ar rezultātu 3-1, bet pamanījās zaudēt trīs spēles pēc kārtas.