Bobrovskis rāda brīnumus, “Panthers” izslēdz “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla piektajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Panthers” aizsargs Ārons Ekblads atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē Kārters Verheigī dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Morgans Railijs vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogiržņa 16. minūtē Viljams Nīlanders izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika 16. minūtē Niks Kozenss izrāva uzvaru Floridas klubam gan mačā, gan sērijā.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 50 no 52 “Maple Leafs” metieniem, bet Džosefs Vols tika galā ar 40 no 43 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1. Nākamajā kārtā Floridas komanda cīnīsies pret Karolīnas “Hurricanes” vienību.