Bļugeram pozitīva lietderība, “Canucks” divreiz atspēlējas un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā pieveica Vašingtonas “Capitals” vienību.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 38 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 64,3% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Capitals” uzbrucējs Niks Dauds atklāja mača rezultātu, bet Konors Gārlands 12. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē mājinieku kapteinis Aleksandrs Ovečkins vēlreiz deva priekšrocību Vašingtonas klubam, taču Nilss Hoglanders minūti un 11 sekundes vēlāk panāca neizšķirtu.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva, bet Džei Tī Millers piecas sekundes pirms papildlaika beigām izrāva uzvaru “Canucks”.

Tečers Demko atvairīja 31 no 33 “Capitals” metieniem, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 26 no 29 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 39 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 76 punktiem 53 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Red Wings” ar 54 punktiem 51 cīņā ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 14. februārī viesos plkst. 3:30 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Blackhawks”.