Bļugera “Penguins” papildlaikā zaudē septītajā mačā un izstājas no Stenlija kausa izcīņas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas septītajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai un izstājās no Stenlija kausa izcīņas.

Pirmās trešdaļas astotajā minūtē “Rangers” uzbrucējs Kriss Kraiders atklāja mača rezultātu ātrajā uzbrukumā, bet Dentons Hainens vairākumā vien minūti pirms perioda beigām panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Džeiks Gencels vairākumā guva savus astotos vārtus šajā sērijā, taču minūti vēlāk K’Andre Millers izlīdzināja rezultātu. Evans Rodrigezs mazākumā perioda 18. minūtē gan spēja vēlreiz izvirzīt vadībā “Penguins” komandu.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Mika Zibanejads panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo un komandām nācās spēlēt papildlaiku. Artēmijs Panarins vairākumā piektajā papildlaika minūtē izrāva uzvaru “Rangers” mačā un sērijā.

Pēc šī mača Latvijas izlasei pievienoties drīkst “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers. Pagaidām gan nav simtprocentīgi skaidrs, vai Bļugers brauks uz Pasaules čempionātu.

Igors Šestjorkins atvairīja 42 no 45 “Penguins” metieniem, bet Tristans Džarijs tika galā ar 26 no 30 “Rangers” raidījumiem

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus aizvadīja 16 minūtes un 45 sekundes, izdarīja divus metienus, izpildīja divus spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 57% iemetienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.