Balinskis nespēlē, “Panthers” minimāli pieveic “Ducks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) uzvarēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Balinskis šajā mačā nepiedalījās.

Pirmā perioda 15. minūtē “Panthers” uzbrucējs Ētu Lūstarīnens atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Olivers Ekmans-Larsons dubultoja Floridas kluba pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Frenks Vatrano vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Atspēlēties “Ducks” gan neizdevās un “Panthers” svinēja uzvaru.

Entonijs Stolārzs atvairīja 34 no 35 “Ducks” metieniem, bet Džons Gibsons tika galā ar 33 no 35 “Panthers” raidījumiem.

Šosezon 14 mačos Balinskis izcēlies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Panthers” ar 23 punktiem 17 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Ducks” ar 18 punktiem 17 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 21. novembrī mājās plkst. 2:00 pret Edmontonas “Oilers” vienību.