Balinskis ārpus sastāva, “Panthers” rezultatīvā mačā pieveic “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 5:4 (2:1, 1:0, 2:3) uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Balinskis šajā mačā atradās ārpus pieteikuma.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Evans Rodrigess atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Radeks Faksa panāca neizšķirtu.

19. minūtē Sems Reinhārts izvirzīja vadībā mājiniekus, taču otrās trešdaļas 24. sekundē Kārters Verheigī dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 39. sekundē Meisons Mārčments vairākumā vienus vārtus atguva, bet piektajā minūtē Jevgēņijs Dadonovs izlīdzināja spēles rezultātu.

Piektajā minūtē “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs vēlreiz deva priekšrocību savam klubam, bet Evans Rodrigess astotajā minūtē vairākumā panāca rezultātu 5:3.

Tomass Hārlijs 13. minūtē realizēja “Stars” skaitlisko pārsvaru un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atlikušo pārsvaru “Panthers” izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 29 no 33 “Stars” metienus, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 26 no 31 “Panthers” raidījuma.

Balinskis šosezon 15 spēlēs ar “Panthers” guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Vienā mačā ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” aizsargs izcēlies ar vienu precīzu metienu.

“Panthers” ar 32 punktiem 25 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Stars” ar 31 punktu 24 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 9. decembrī mājās plkst. 2:00 pret Pitsburgas “Penguins” vienību.