Balinskim “-1”, “Panthers” piedzīvo zaudējumu “Sabres” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 2:5 (1:2, 1:2, 0:1) piekāpās Bufalo “Sabres” vienībai.

Balinskis šajā spēlē 15 minūtēs un 45 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda desmitajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Panthers” aizsargs Neits Šmidts, bet 17. minūtē Džordans Grīnvejs panāca izlīdzinājumu.

41 sekundi pēc Grīnveja vārtiem Teidžs Tompsons jau izvirzīja vadībā “Sabres”, taču otrās trešdaļas otrajā minūtē Henrijs Jokiharju dubultoja pārsvaru.

17. minūtē Matiass Samuelsons panāva 4:1 “Sabres” labā, bet 19. minūtē Sems Benets vairākumā vienus vārtus atguva.

Atspēlēties gan “Panthers” nespēja un 19. minūtē Alekss Taks pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos Floridas kluba vārtos.

Devons Levi atvairīja 23 no 25 “Panthers” metieniem, bet Spensers Naits tika galā ar 22 no 26 “Sabres” raidījumiem.

Šosezon Balinskis trīs spēlēs nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli, bet “Panthers” trīs mačos izcīnījuši divus punktus.

Nākamo spēli “Panthers” aizvadīs 14. oktobrī viesos plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins”.