Balinskim “+1”, “Panthers” mājās svin sauso panākumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 2:0 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) apspēlēja Otavas “Senators” vienību.

Balinskis šajā mačā 11 minūtēs un 22 sekundēs pa vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 13. minūtē Antons Lundels vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē Niks Kozinss dubultoja pārsvaru.

Otrajā un trešajā periodā neviena no komandām vārtus neguva un Floridas klubs izcīnīja uzvaru.

Entonijs Stolārzs atvairīja visus 25 “Senators” metienus, bet Jonass Korpisalo tika galā ar 28 no 30 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis “Panthers” rindās 23 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet 37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar 104 punktiem 79 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 72 punktiem 78 cīņās ieņem 14. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Balinska klubam paredzēta 12. aprīlī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komandu.