“Avalanche” atspēlējas no 0:3 un iesāk otro kārtu ar uzvaru pār “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas pirmajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 4:3 (0:3, 2:0, 1:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Stars” aizsargs Raiens Suters atklāja spēles rezultātu, 11. minūtē Vaiats Džonstons dubultoja pārsvaru, bet 17. minūtē kapteinis Džeimijs Bens vairākumā panāca 3:0 Dalasas kluba labā.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Valērijs Ņičuškins realizēja “Avalanche” skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva, taču desmitajā minūtē Keils Makars vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa 39. sekundē Neitans Makinons izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika 12. minūtē Mailzs Vuds izrāva uzvaru Kolorado “Avalanche” komandai.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 19 no 22 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 22 no 26 “Avalanche” raidījumiem.

“Avalanche” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0

Šī ir septītā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā. Pēdējo reizi abas komandas izslēgšanas spēlēs krustoja nūjas 2020. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-2 guva “Stars”.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 10. maijā Dalasā plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 4:3 (OT) (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”3:4 (OT) (0-1 sērijā)