Tročeks gūst vārtus otrajā papildlaikā, “Rangers” panāk 2-0 sērijā pret “Hurricanes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas otrajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) mājās otrajā papildlaikā uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē “Rangers” uzbrucējs Aleksis Lafrenjē atklāja spēles rezultātu, bet 16. minūtē Džeiks Gencels panāca neizšķirtu. Dmitrijs Orlovs 20. minūtē jau izvirzīja vadībā Karolīnas klubu.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Aleksis Lafrenjē ar saviem otrajiem vārtiem spēlē izlīdzināja rezultātu, taču 19. minūtē Džeiks Gencels atbildēja pats ar savu otro precīzo metienu cīņā un panāca 3:2 “Hurricanes” labā.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Kriss Kraiders vairākumā panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Pirmajā papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrā papildlaika astotajā minūtē Vincents Tročeks realizēja “Rangers” skaitlisko pārsvaru un izrāva uzvaru savam klubam.

Igors Šestjorkins atvairīja 54 no 57 “Hurricanes” metieniem, bet Frederiks Andersens tika galā ar 35 no 39 “Ragners” raidījumiem.

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Abi klubi iepriekš otrajā kārtā tikušies 2022. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-3 ņēma Ņujorkas komanda.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 10. maijā Karolīnā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 4:3 (OT) (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche”3:4 (OT) (0-1 sērijā)