Zolmanis un Biezais uguņo, Džeriņam 1+1 (VIDEO)

Svētdien spēles Vācijas pēc spēka 3. līgā (Oberlīga) aizvadīja virkne Latvijas hokejistu.

Edmunda AugstkalnaElvija Biezā, Sanda Zolmaņa un Ralfa Rinkes pārstāvētā Esenes “Moskitos” mājās ar 7:2 (2:0, 2:0, 3:1) sagrāva Gunāra Skvorcova pārstāvēto Hannoveras “Indians”.

Rinke izcēlās ar Hat-trick un rezultatīvu piespēli. Latviešu uzbrucējs ar Vācijas pasi izpildīja četrus metienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Zolmanis atdeva četras rezultatīvas piespēles, izdarīja divus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Biezais guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Uzbrucēja kontā arī četri metieni un pozitīva lietderība ”+3”.

Augstkalns septiņas(!!!!!) reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, saņēma sešas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Rinke šosezon divās spēlēs sakrājis piecus (3+2) punktus. Zolmanis četros mačos atdevis četras rezultatīvas piespēles, Biezais četrās spēlēs ticis pie trīs (2+1) punktiem, bet Augstkalns četros mačos izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Skvorcovs atzīmējās ar divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs četrās spēlēs guvis piecus vārtus.

Andra Džeriņa pārstāvētā Erfurtas “Black Dragons” savā laukumā ar 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) pārspēja Jegora Fleišera pārstāvēto Herfordas “Ice Dragons”.

Džeriņš sestajā minūtē asistēja “Black Dragons” pirmajos vārtos, bet 11 sekundes līdz mača beigām panāca uz tablo 5:3. Uzbrucējs izdarīja četrus metienus, uzvarēja 12 no 27 (44,44%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tikmēr Fleišers pirmās trešdaļas vidū izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Ice Dragons” pirmajā vārtu guvumā. Uzbrucējs veica divus metienus un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Džeriņš četrās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, bet Fleišers četros mačos atzīmējies ar vienu (0+1) punktu.

Edgara Homjakova pārstāvētā ECDC “Memmingen” mājās ar 4:2 (1:1, 0:0, 3:1) pieveica Heilbronnas “Falken”.

Homjakovs pirmās trešdaļas pēdējā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja ECDC “Memmingen” pirmajos vārtos, bet pamatlaika pēdējās sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli arī mājinieku pēdējā vārtu guvumā. Uzbrucējs četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Homjakovs trīs spēlēs nopelnījis astoņus (1+7) punktus.

Uzbrucēja Edgara Veilanda pārstāvētā “EV Fussen” izbraukumā ar 0:6 (0:2, 0:1, 0:3) piedzīvoja sagrāvi pret ”Deggendorfer SC”.

Veilands atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs divās spēlēs palicis bez punktiem.

Tikmēr Egila Kalna pārstāvētā Rostokas “Piranhas” ar 2:7 (1:3, 0:2, 1:2) atzina Hannoveres “Scorpions” pārākumu.

Kalns debitēja jaunā kluba sastāvā ar trīs metieniem un negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.