Zolmanis uguņo, Kalnam un Ševčenko pirmie vārti sezonā (VIDEO)

Piektdien spēles Vācijas pēc spēka 3. līgā (Oberlīga) aizvadīja Latvijas hokejisti.

Edmunda AugstkalnaElvija BiezāSanda Zolmaņa un Ralfa Rinkes pārstāvētā Esenes “Moskitos” mājās ar 6:2 (2:1, 3:1, 1:0) pārspēja Tilburgas “Trappers”.

Augstkalns atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Zolmanis izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucēja kontā arī trīs metieni, divas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients ”+2”.

Rinke guva vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles. Latviešu uzbrucējs ar Vācijas pasi piecas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Savukārt Biezais nebija pieteikts šim mačam.

Augstkalns šosezon septiņās spēlēs izdarījis piecas rezultatīvas piespēles, Zolmanis sešos mačos sakrājis deviņus (1+8) punktus, Biezais sešās spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un piecām piespēlēm, bet Rinke piecos mačos nopelnījis 13 (8+5) punktus.

Klāva Plānica un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “Hochstadt EC” viesos ar 3:5 (1:2, 2:3, 0:0) atzina Bādtelcas “Lowen” pārākumu.

Plānics guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli. Tāpat viņa kontā trīs metieni, četras soda minūtes un neitrāla lietderība.

Tikmēr Freidenfelds atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Plānics piecās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Freidenfelds četros mačos ticis pie trīs (0+3) punktiem.

Artūra Ševčenko pārstāvētā Pasavas “Black Hawks” mājās papildlaikā ar 4:5 (2:1, 0:1, 2:2, 0:1) piekāpās Heilbronnas “Falken”.

Ševčenko guva vārtus, sešas(!!!) reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs sešās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un rezultatīvu piespēli.

Egila Kalna pārstāvētā Rostokas “Piranhas” izbraukumā ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:1) apspēlēja Duisburgas “Fuchse”.

Kalns guva vārtus ar vienīgo izdarīto metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējam šis bija pirmais punkts četrās aizvadītajās spēlēs.

Edgara Homjakova pārstāvētā ECDC “Memmingen” savā laukumā papildlaikā ar 4:3 (1:2, 0:1, 2:0, 1:0) uzveica ”EC Peiting”.

Homjakovs pagarinājuma 16. sekundē asistēja uzvaras vārtos. Viņa kontā arī četri metieni un pozitīvs lietderības koeficients ”+2”.

Uzbrucējs septiņās spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Edgara Veilanda pārstāvētā “EV Fussen” viesos ar 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) pārspēja Lindau “Islanders EV”.

Veilands atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs sešās spēlēs ticis pie viena (0+1) punkta.

Andra Džeriņa pārstāvētā Erfūrtas “Black Dragons” izbraukumā ar 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) zaudēja Hammas ”Eisbaren”.

Džeriņš izpildīja četrus metienus, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Pieredzējušais uzbrucējs septiņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Gunāra Skvorcova pārstāvētā Hannoveras “Indians” mājās ar 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) atzina Hannoveres “Scorpions” pārākumu.

Skvorcovs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs septiņās spēlēs izcēlies ar sešiem precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm.