Zīles rezultatīvā piespēle 3. periodā neglābj no 0-3 sērijā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas trešajā pusfināla spēlē Latvijas aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva” savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) piekāpās Pardubices “Dynamo”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 0-3 “Dynamo” labā.

Jaks uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 13 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un nopelnīja divas soda minūtes.

Aizsargs regulārajā čempionātā 44 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet astoņos Play-off mačos savu kontu papildinājis ar diviem (0+2) punktiem.

Taču Zīle sev atvēlētajās 22:02 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli otrajos vārtos, pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku mesto ripu.

Aizsargs 50 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet 12 Play-off mačos nopelnījis trīs (1+2) punktus.

Atgādinam, ka “Verva” ceturtdaļfinālā izsita Brno “Kometa” ar 4-2. Tikmēr “Dynamo” ar 4-1 pieveica Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield”.

Nākamais mačs paredzēts jau rītdien, 5. aprīlī, Litvīnovā.