Zīlem un Jakam ”+2”, ”Verva” iesoļo pusfinālā

Čehijas Ekstralīgas pusfinālā šovakar iekļuva Latvijas aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas šovakar ceturtdaļfināla sērijas sestajā spēlē ar 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) pārspēja Brno “Kometa” un sērijā uzvarēja ar 4-2.

Jaks 20 minūtēs un 20 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs regulārajā čempionātā 44 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet piecos Play-off mačos savu kontu papildinājis ar diviem (0+2) punktiem.

Zīle uz ledus pavadīja 20 minūtes un 57 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs 50 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet deviņos Play-off mačos nopelnījis divus (1+1) punktus.

Pusfinālu pirmās spēles paredzētas 31. martā un 1. aprīlī.