“Zemgali” Kontinentālajā kausā grauj mājiniece no Velsas

Trešo zaudējumu trīs mačos IIHF Kontinentālajā kausā E grupā šovakar piedzīvoja Arta Ābola vadītā ”Zemgale/LLU”, kas Velsā, piekāpās mājiniecei Kārdifas “Devils” ar 2:5 (1:3, 0:1, 1:1).

Jelgavnieki zaudēja izredzes tikt finālkārtā. Pirmajā spēlē ar 2:3 papildlaikā piekāpās Slovēnijas komandai Jesenices “Acroni”, taču vakar “sausā” zaudēja Francijas komandai Anžēras “Ducs”.

Astotajā minūtē Ričards Bernhards izvirzīja jelgavniekus vadībā, taču pēc četrām minūtēm Trevors Koks panāca izlīdzinājumu. Minūtes laikā “Devils” guva jau otros vārtus, pirmoreiz vadībā izvirzoties, pateicoties Brodija Reida vārtiem. Līdz pirmās trešdaļas beigām velsinieki guva arī trešos vārtus.

Otrajā periodā mājinieki guva ceturtos vārtus, izceļoties Džastinam Krendalam. Trešajā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma Raiens Pennijs ieraidīja piekto ripu jelgavnieku vārtos, bet Gatis Gricinskis 11 sekundes līdz fināla sirēnai vienus vārtus atguva.

“Zemgale/LLU” vārtus sargāja Rihards Cimermanis, taču pēc trīs ielaistiem vārtiem no astoņiem metieniem, viņu nomainīja Mariuss Bajarūns, tiekot galā ar 14 no 15 metieniem.

Citā E grupas spēlē Anžēras “Ducs” ar 4:1 apspēlēja Rūdolfa Polca pārstāvēto “Acroni”. Latvietis pie punktiem netika.

Finālkārtā, kas norisināsies no 13. līdz 15. janvārim, vietu nodrošina katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas. No E grupas tālāk dodas “Devils” un “Ducs”. No F grupas viņiem pievienosies Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” un Itālijas “Asiago”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF