”Zemgale/LLU” nespēj gūt vārtus un piedzīvo vēl vienu neveiksmi Kontinentālajā kausā

Otro zaudējumu divos mačos IIHF Kontinentālajā kausā šovakar piedzīvoja Arta Ābola vadītā ”Zemgale/LLU”, kas Velsā, nespējot gūt nevienus vārtus, ar 0:2 (0:o, 0:1, 0:1) piekāpās Anžēras ”Ducs”.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Otrā perioda vidū Zeks Torkvato atklāja mača rezultātu, bet 54. minūtē Romēns Gaborī dubultoja ”Ducs” pārsvaru.

Ēriks Vītols ”Zemgale/LLU” vārtos atvairīja 32 no 34 pretinieku hokejistu izdarītajiem metieniem.

Atgādināsim, ka vakar jelgavnieki, nenosargājot divu vārtu pārsvaru, papildlaikā ar 2:3 zaudēja latviešu uzbrucēja Rūdolfa Polca pārstāvētajai Slovēnijas komandai Jesenices ”Acroni”. Tikmēr ”Ducs” ar 1:3 atzina mājinieces Kārdifas “Devils” pārākumu.

Ābola vadītā komanda ar divos mačos izcīnītu vienu punktu šobrīd ieņem pēdējo vietu E apakšgrupā, taču vēl saglabā izredzes pakāpties augstāk.

Rītvakar (pulksten 21:00) ”Zemgale/LLU” tiksies ar turnīra mājinieci ”Devils”.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF