Polcs iemet “Zemgale/LLU”, neļaujot debitēt Kontinentālajā kausā ar uzvaru

IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas E grupas spēlē Latvijas komanda Jelgavas “Zemgale/LLU” ar 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Rūdolfa Polca pārstāvētajai Slovēnijas komandai Jesenices “Acroni”.

Mača rezultāts tika atklāts tikai otrā perioda 13. minūtē, kad jelgavnieku uzbrucējs Kevins Strādnieks pārspēja pretinieku vārtsargu. Trešā perioda sākumā Kristaps Roķis vairākumā dubultoja “Zemgale/LLU” pārsvaru. Jau pēc trīs minūtēm slovēnietis Jasa Jenko vienus vārtus atguva. Līdz trešdaļas beigām, Polcs sarūgtināja tautiešus, realizējot skaitlisko vairākumu, un panākot rezultāta izlīdzinājumu.

Papildlaikā Slovēnijas uzbrucējs Ēriks Pance pārspēja Vītolu un atnesa “Acroni” uzvaru.

“Zemgale/LLU” vārtus sargāja Ēriks Vītols, atvairot 35 metienus no 38 .

Nākamo maču “Zemgale/LLU” aizvadīs rīt, kad krustos nūjas ar Francijas Anžēras “Ducs”, taču dienu vēlāk, svētdien, spēkosies ar mājinieci Velsas Kārdifas “Devils”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF