Zabusova, Pavlova un Bazēviča klubs panāk izlīdzinājumu sērijā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas astotdaļfināla ceturtajā mačā Vitālija PavlovaPatrika Zabusova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) viesos uzvarēja Patrika Ozola Trenčīnas “Dukla” klubu.

Pavlovs un šajā mačā nepiedalījās.

Zabusovs 12 minūtēs un vienā sekundē divas reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Bazēvičs 14 minūtēs un 45 sekundēs pa vārtiem nemeta un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet trīs Play-off spēlēs uzbrucējam viena piespēle.

Bazēvičs regulārajā sezonā trīs cīņās ar punktiem neizcēlās, bet šī bija aizsarga pirmā Play-off spēle.

Ozols šajā spēlē 14 minūtēs un 38 sekundēs divreiz meta pa vārtiem un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Ozolam 34 cīņās divi vārtu guvumi un trīs piespēles, bet Play-off aizsargs četrās spēlēs ar punktiem nav izcēlies.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2. Nākamās spēles uzvarētājs iekļūs ceturtdaļfinālā un cīnīsies pret Bratislavas “Slovan” vienību.