Tralmakam piespēle Čehijā, Zīle spēlē pašaizliedzīgi

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda izbraukumā ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “Olomouc” vienībai.

Tralmaks šajā spēlē 16 minūtēs un 43 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 100% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 25 cīņās ticis pie 18 punktiem (11+7), bet “Rytiri” ar 24 punktiem 25 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 20. decembrī viesos plkst. 19:00 pret Pardubices “Dynamo”.

Uzvaru izcīnīja Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” vienība, kas viesos ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) pieveica Pardubices “Dynamo” klubu.

Zīle šajā cīņā 21 minūtē un 46 sekundēs pa vārtiem nemeta, bloķēja piecus pretinieku metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Jaks, kurš guvis traumu, šajā mačā nepiedalījās.

Šosezon Zīle 27 spēlēs nopelnījis piecus punktus (1+4), bet Jaks 20 mačos ticis pie desmit punktiem (3+7).

“Verva” komanda šajā sezonā 27 cīņās izcīnījusi 46 punktus un atrodas piektajā vietā Ekstralīgā.

Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 20. decembrī savā laukumā plkst. 18:30 pret Plzeņas “Škoda”.

Citā mačā Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” vienība mājās ar rezultātu 5:2 (1:1, 0:0, 4:1) apspēlēja Brno “Kometa” vienību.

Freibergs šajā spēlē 17 minūtēs un 54 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 27 spēlēs Freibergs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “Mountfield” ar 46 punktiem 27 cīņās ierindojas ceturtajā vietā Ekstralīgā.

Nākamais mačs Hradeckrāloves vienībai paredzēts 20. decembrī mājās plkst. 19:00 pret Liberecas “Bili Tygri”.

Visbeidzot, uzbrucēja Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera” komanda viesos ar rezultātu 1:2 (1:0, 2:1, 1:0) pārspēja Karlovi Vari “Energie” klubu.

Bukarts šajā cīņā 15 minūtēs un 56 minūtēs piecas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā uzbrucējs 25 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet “Ridera” ar 26 punktiem 25 cīņās ieņem 12. pozīciju līgā.

Nākamais mačs Vitkovices komandai paredzēts 19. decembrī mājās plkst. 18:30 pret “Mlada Boleslav”.