Tralmakam 2+1, Kladno un Vitkovice pagarina zaudējumu sēriju (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” viesos ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Tršinecas “Ocelari”.

“Rytiri” šis kļuva par astoto zaudējumu pēc kārtas.

Tralmaks atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs mača sākumā atklāja rezultātu. 13 minūtes vēlāk Tralmaks guva savus otros vārtus, relizējot vairākumu. Trešā perioda vidū Tralmaks asistēja trešajos “Rytiri” vārtos.

Šajā spēlē Tralmaks uz laukuma pavadīja 20:31 minūtes, veica četrus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, saņēma divu minūšu noraidījumu un savāca pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs šosezon 21 mačā guvis 11 vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“Rytiri” ar 19 punktiem 21 spēlē ieņem pēdējo vietu līgā. Nākamo maču Tralmaka pārstāvētā komanda aizvadīs 1. decembrī pret Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvinovas “Verva”.

Citā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” viesos ar 1:2 (0:1, 0:0 1:1) piekāpās Liberecas “Bili Tygri”.

“Ridera” piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas.

Bukarts saņēma četras soda minūtes vienā epizodē – divas par sitienu ar nūju un divas par nesportisku uzvedību. Nospēlētajās 16:38 minūtēs latvietis trīsreiz meta pa vārtiem.

Uzbrucējs 20 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Ridera” ar 18 punktiem 21 mačos atrodas 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē. Nākamā spēle Bukarta pārstāvētajam klubam paredzēta 30. novembrī pret Pardubices “Dynamo”.

Savukārt, Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās pārspēja “HC Olomouc” ar 4:3 (1:2, 2:1, 1:0).

Freibergs uz ledus pavadīja 18:41 minūtes, veica vienu metienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+2”.

Aizsargs 23 mačos atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 37 punktiem 23 spēlēs ieņem 6. vietu. Nākamo maču Freiberga pārstāvētā komanda aizvadīs 30. novembrī pret Prāgas “Sparta”.

Visbeidzot, Litvinovas “Verva” ar Kristapu Zīli ierindā, bet bez savainotā Jāņa Jaka izbraukumā piekāpās Prāgas “Sparta” ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2).

Zīle uz laukuma atradās 23 minūtes un 25 sekundes (otrais lielākais spēles laiks komandā), bloķēja trīs metienus un pielietoja spēka paņēmienu.

Aizsargs 23 spēlēs guvis vienus vārtus un četras reizes asistējis partneriem.

Tikmēr Jaks 20 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Jaks guvis savainojumu, kura dēļ nevarēs spēlēt līdz 2023. gada beigām.

“Verva” ar 42 punktiem 23 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā. Nākamais mačs latviešu pārstāvētajam klubam paredzēts 1. decembrī pret Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.