Skvorcovs un Salija rezultatīvi graujošā uzvarā

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Dānijas čempionātā (Metal Ligaen). Tāpat pie diviem rezultativitātes punktiem tika arī aizsargs Artūrs Salija.

Abu latviešu pārstāvētā Odenses ”Bulldogs” izbraukumā ar 9:2 (4:2, 3:0, 2:0) sagrāva Rodovres ”Mighty Bulls”.

Salija attiecīgi 11. un 48. minūtē asistēja komandas ceturtajos un astotajos gūtajos vārtos. Latviešu aizsargs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Salija 13 spēlēs šosezon ir atzīmējies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Skvorcovs 37. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas septītajā vārtu guvumā, bet 57. minūtē pats bija precīzs un uzstādīja mača gala rezultātu. Pieredzējušais uzbrucējs četras reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību. Skvorcovs 13 mačos šosezon ir sakrājis 15 (9+6) punktus.

Panākumu svinēja arī uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas ”Blue Fox”, kas izbraukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja Frederikshavnas ”White Hawks”.

Džeriņš spēlēja uzvarētāju otrajā virknējumā. Latvijas izlases centra uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Tikmēr neveiksmi piedzīvoja uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Esbjergas ”Energy”, kas, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 (0:2, 1:1, 3:1, 0:0, 0:1) piekāpās ”Sonderjyske”. Kulda spēlēja ceturtajā maiņā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen