Skvorcovs gūst vārtus mazākumā, Džeriņa piespēle izglābj maču

Šovakar Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) spēlēs laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Gunāra Skvorcova un Harija Branta Odenses “Bulldogs” viesos apspēlēja “Sonderjyske Ishockey” ar rezultātu 3:2 (2:1, 1:0, 0:1).

Skvorcovs atzīmējās ar vārtu guvumu pirmā perioda 8. minūtē pārspējot vārtsargu mazākumā. Uzbrucējs veica trīs metienus pa vārtiem. Brants saņēma četras soda minūtes.

Šim mačam kā rezerves vārtsargs “Bulldogs” rindās tika pieteikts 17 gadus vecais latvietis Dilans Birkāns. Viņš nesen piedzīvoja debiju Dānijas līgā.

Šosezon Skvorcovs 24 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Brants 21 cīņā ticis pie četriem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Bulldogs” ar 39 punktiem 24 spēlēs atrodas piektajā vietā Dānijas hokeja līgā. Nākamā cīņa latviešu klubam paredzēta 10. decembrī pret Ālborgas “Pirates”.

Citā mačā Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox” papildlaikā ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Ālborgas “Pirates”.

Cibuļskis ne ar ko neizcēlās. Džeriņš atdeva rezultatīvu piespēli 3. perioda 18. minūtē, palīdzot komandai realizēt vairākumu un panākt izlīdzinājumu vien divas minūtes līdz pamatlaika beigām. Uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem.

Cibuļskis šosezon 24 spēlēs nopelnījis vienu vārtu guvumu un astoņas rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš 16 cīņās izcēlies ar diviem vārtiem un piecām piespēlēm.

“Blue Fox” ar 26 spēlēs nopelnītu 56 punktu atrodas pirmajā vietā Dānijas līgā. Cibuļska un Džeriņa klubam nākamā spēle paredzēta 15. decembrī pret Herlevas “Eagles”.

Visbeidzot Ņikitas Ahtonova pārstāvētā Rodovres “Mighty Bulls” mājās ar 3:4 (2:1, 1:0, 0:3) piekāpās aizsarga Artūra Salijas pārstāvētajai Esbjergas “Energy”.

Salija veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Šosezon 21 spēlē Latvijas aizsargs ticis pie viena vārtu guvuma un divām rezultatīvām piespēlēm.

Ahtonovs statistikas ailēs neatzīmējās.

Uzbrucējs 25 spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Mighty Bulls” ieņem priekšpēdējo, 8. vietu ar izcīnītiem 24 punktiem 28 spēlēs. Nākamo maču Ahtonova komanda aizvadīs 15. decembrī pret Ālborgas “Pirates”.

“Energy” ar 37 punktiem 25 cīņās ierindojas sestajā vietā līgā. Salijas vienībai nākamais mačs paredzēts 12. decembrī pret Ālborgas “Pirates”.